Hakkımızda

Sağlığa ve mutluluğa olan bağlılığımızla, online diyetisyenlik hizmetleri ve güvenilir gıda takviyeleri sunan bir ekibiz. 2020 yılından beri, sağlıklı yaşam tarzı arayışında olan herkesi destekliyor ve kişiselleştirilmiş çözümlerle sağlıklı beslenme alışkanlıklarını yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Sizlere daha sağlıklı bir yaşam sunmak için buradayız.

TEK HEDEFİMİZ VAR

Organik Ürünlerimiz ile En Yüksek Kaliteyi Ve Hizmeti Sağlamak

Biz Kimiz?

2020 yılından bu yana, sağlıklı yaşam tarzını benimseyen bireylerin yanında olmak için çabalayan bir ekibiz. Online diyetisyenlik hizmeti sunarak ve kaliteli gıda takviyeleri temin ederek, müşterilerimizin sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürmelerine katkıda bulunuyoruz. Biz, sağlık ve mutluluk arayışında olan herkesin yanında, bilgi birikimimiz ve deneyimimizle destek olmak için buradayız.

 

Neden Biz?

  • Uzman Ekibimiz: Alanında uzman, deneyimli ve sertifikalı diyetisyenlerden oluşan bir ekibiz. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

  • Bireysel Yaklaşım: Her bireyin ihtiyaçları farklıdır. Size özel beslenme programları ve danışmanlık hizmetleri sunarak, kişiselleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

  • Güvenilir Gıda Takviyeleri: Sağlıklı bir diyeti desteklemek için gereken güvenilir ve kaliteli gıda takviyelerini sunuyoruz. Ürünlerimiz, doğal içeriklerle üretilmiş olup güvenilir kaynaklardan temin edilir.

  • İnsan Odaklı Hizmet: Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Sorularınızı yanıtlamaktan, hedeflerinize ulaşmanız için size rehberlik etmeye kadar her adımda sizinle birlikteyiz.

Misyonumuz

Misyonumuz

Sağlıklı yaşamın kapılarını sizin için aralamak, dengeli beslenme ve doğal takviyelerle hayatınıza olumlu bir dokunuş yapmak. İstanbul’un dört bir yanındaki insanları sağlıklı bir yaşam tarzına adım atmaya teşvik etmek ve onlara en iyi diyetisyenlik hizmetini sunmak en büyük misyonumuz. Uzun yıllara dayanan deneyimimizle, sağlıklı beslenme ve dengeli yaşam tarzı konusunda size rehberlik etmekten mutluluk duyuyoruz.

Sağlıklı yaşamı herkesin erişebileceği bir hale getirmek. İnsanları, doğru beslenme alışkanlıkları ve dengeli yaşam tarzı ile tanıştırmak, sağlık ve mutluluklarını güçlendirmek için varız. İstanbul’da 4 yıldır hizmet veriyoruz ve 10 binden fazla online danışanımızla birlikte, kişisel sağlık hedeflerinizi anlamak ve ulaşmanızı sağlamak için buradayız. AlfaVita markası altında sunduğumuz doğal gıda takviyeleri ile sağlıklı beslenmenin kapılarını aralıyoruz. Amacımız, her bireyin sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemesine destek olmak ve bu yolda güvenilir bir rehber olarak yanınızda olmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, her bireyin sağlıklı, enerjik ve mutlu bir yaşam sürmesine katkıda bulunmak. Online platformumuz aracılığıyla ulaştığımız on binlerce danışanımızın sağlığını ve yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz. AlfaVita markası altında sunduğumuz bitki çayları, multivitaminler, ödem atıcılar, bromeleain ve magnezyum takviyeleriyle, doğanın gücünü en saf haliyle sunuyoruz. Sadece bir gıda takviyesi değil, yaşam tarzınızı olumlu bir şekilde değiştirecek bir deneyim sunuyoruz.

sağlıklı, bilinçli ve enerjik bir toplum yaratmaktır. AlfaVita olarak, doğanın sunduğu en iyi içerikleri, en güvenilir yöntemlerle ve en etkili şekillerde sizlere sunmayı taahhüt ediyoruz. Müşterilerimize sadece ürünlerimizle değil, aynı zamanda doğru beslenme bilgisi ve yaşam tarzı önerileriyle de değer katmayı amaçlıyoruz. Sizinle birlikte, sağlık ve mutluluğunuz için kişisel bir yolculuğa çıkmak istiyoruz.

"Sağlığına Değer Kat!"

“Sağlıklı yaşam, benim için sadece fiziksel sağlık değil, aynı zamanda zihinsel ve duygusal dengenin de önemli olduğu bir denge durumunu ifade eder. Sağlıklı bir beden elde etmek ve korumak, doğru beslenme, düzenli egzersiz ve yeterli uyku gibi fiziksel faktörlerle başlar. Ancak, bence sağlıklı yaşam sadece bedensel iyilik haliyle sınırlı değil. Ruhumuzun beslenmesi, iç huzurumuzun korunması ve olumlu düşünce tarzını benimsemek de sağlıklı yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır.

Ekibimiz

x

Operasyon şefimiz x, şirketimizin üretim, araştırma ve pazarlama operasyonlarında kilit bir rol üstlenen deneyimli bir profesyoneldir. E-ticaret sektöründe 6 yılı aşkın bir süredir çalışan x, işlevsel liderlik ve stratejik yönetim becerileriyle tanınmaktadır.

y

y, uzman diyetisyen olarak Türkiye'nin sağlık sektöründe adını duyurmuş bir profesyoneldir. İstanbul'da 5 yılı aşkın bir süredir, 3 farklı diyetisyenlik ofisinde görev alarak, 10 binlerce hastaya değerli danışmanlık hizmetleri sunmuştur.

z

Massa risus dignissim faucibus viverra non odio nisi quis aliquam quisque nunc, mattis amet risus amet urna semper.

Subscribe To Get Special Offer

Molestie amet tempor, diam id magna ridiculus tincidunt cursus curabitur non ipsum mattis in vel venenatis nam enim facilisis mi, egestas metus, nunc at.